П'ятихатки. ДЮСШ

Новини

17 березня в м.Верхньодніпровськ вихованці відділення футболу (тренер-викладач Гарбуз О.О.) взяли участь у традиційному обласному турнірі з футзалу пам’яті тренера Ю.В.Черевка.  Юні футболісти 2001 року народження в напруженій боротьбі стали переможцями турніру і отримали перехідний кубок. Який, до речі,  вже третій раз потрапляє в руки наших спортсменів.

Досить вдалим для наших легкоатлетів став виступ 9 березня на обласному турнірі в честь Дня  8 Березня,  який щорічно проводиться Жовтоводською ДЮСШ. Команда Пятихатської ДЮСШ була представлена 18 учасниками, які змагались у трьох видах програми: стрибках у довжину з місця, бігу на 30 і 200 м. 8 наших спортсменів стали призерами цих змагань, деякі отримали грамоти з двох видів. Це: Будило Дмитро – другі місця з бігу на 30 і 200 м, Москалець Христина – друге місце зі стрибків і бігу на 200 м, а Шпільова Аліна стала переможницею з двох видів бігу. Всі призери змагань отримали грамоти, а переможці – ще й солодкі подарунки. Був відмічений грамотою і солодким презентом  від організаторів заходу і 6-річний Коваль Денис, як наймолодший учасник турніру.

БОКСЕРСЬКИЙ  ТУРНІР

1 червня 2013 року в рамках заходів до Дня захисту дітей у спортивній залі Пятихатської ЗШ І-ІІІ ст. № 1 проходив районний турнір з боксу. У змаганнях взяли участь 26 юних боксерів 8-ми вікових і вагових категорій.  У запеклих захоплюючих поєдинках спортсмени продемонстрували неабияку силу духу та волю до перемоги. Тренери гідно готують вихованців, про що свідчать не тільки результати цього турніру, але й останні виступи на обласних змаганнях, де серед юнаків 2001 р.н. наш вихованець Гарбуз Олександр зайняв І місце в своїй ваговій категорії, а Садовий Ростислав виборов ІІ місце. Переможцями ж районного турніру стали: Мороз Роман, Садовий Ростислав, Холодій Андрій, Білокрилий Олександр, Гарбуз Олександр, Ситнік Олександр, Мовчан Максим, Цебратенко Назар.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами за підписом голови П’ятихатської РДА Чепурка В.В. та подарунками за І місця від сектору з питань фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді райдержадміністрації. Також дякуючи директору Ерастівського кар’єроуправління, майстру спорту з боксу Барабашу О.М. були придбані медалі переможцям турніру і солодкі призи  за ІІ місця.

Спортивна школа дякує всім, хто допоміг у проведенні заходу, хто небайдужий до спортивного розвитку дітей П’ятихатщини.

Цього ж дня 1 червня 25 легкоатлетів ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області з бігу по шосе та 28-му Всеукраїнському пробігу, присвяченому Дню захисту дітей у м.Жовті Води. Чоловіки і юнаки 1997 р.н. і старші змагались на дистанції 13,3 км, а юнаки 1998 р.н. і молодші, жінки і дівчата – 7 км.

Сприятлива помірно хмарна погода допомогла учасникам пробігу без надмірних зусиль подолати цю   відстань. У загальний здобуток спортивної школи її юні вихованці принесли 2 срібні  (Нещеретова Дар’я, Москалець Христина) і 3 бронзові медалі (Орел Ольга, Малих Анастасія і Шпільова Аліна). ІІІ місце серед юнаків 16-18 років, які на дистанції 7 км змагались поза конкурсом посів Васильковський Ігор. Близькими до п’єдесталу  серед дівчат 16-18 років були Богдан Вікторія і Кушка Юлія (4 і 5 місця відповідно). 5 місце серед молодших юнаків віком 14-15 років виборов Матляк Віталій, а Петровський Вадим  був 6-им.  Хлопці віком 13 років і молодші (36 учасників):  6 місце посів Латишев Денис і 7 місце - Будило Дмитро.

Вперше на дистанцію 14 км вийшли і успішно її подолали вихованці Полторикопки П.Д. – Ляху Сергій (4 місце) та Мащенко Богдан (7 місце). Пономар Сергій Петрович зайняв 3 місце серед чоловіків 55-59 років.

Переможці та призери пробігу повернулися додому з  кубками, медалями і грамотами, а всі учасники з масою позитивних емоцій і настроєм на серйозну підготовку до наступного пробігу-2014.

З 13 по 16 червня на стадіоні ДП «Ерастівська дослідна станція» проходив VI  традиційний відкритий обласний турнір з футболу, присвячений Дню конституції і Дню молоді серед юнаків  1999 року народження і молодших. На змагання прибули дитячі команди з м.Вільногірська, м.Дніпродзержинська, м.Дніпропетровська, смт Петриківки, м.Марганця, м.Новомосковська, смт Петрово Кіровоградської області. Пятихатський район представляли дві команди – «Юніор-ДЮСШ» (Пятихатки) і «Юніор-ДЮСШ» (Вишневе). Всього: 9 команд. Футбольні баталії між командами відбувалися за круговою системою.

14 червня о 10.00 год відбулося урочисте відкриття турніру, в якому взяли участь:  заступник голови райдержадміністрації  Тахмазова Л.Г., методист районного методичного кабінету Синєколодецький А.З., директор Пятихатської ДЮСШ Невмержицький О.В., головний суддя змагань, тренер-викладач ДЮСШ Гарбуз О.О.

Протягом чотирьох турнірних днів було проведено 36 ігор. В результаті запеклих футбольних баталій,  в упорній боротьбі, без жодної поразки, отримавши 4 перемоги і 3 нічиї, набравши 16 очок 1 місце виборола команда  «Юніор-ДЮСШ» (П’ятихатки), на 2 місці з 15 очками опинилася команда  «Інтер-ДЮСШ» (Новомосковськ) і 3 місце (13 очок) – «Титан» (Вільногірськ).

Наступні місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином:

4 місце - «Юніор-ДЮСШ» (Вишневе П’ятихатський р-н))

5 місце – «Олімп» (смт Петрово Кіровогр.обл.)

6 місце – «Дніпро-12» (Дніпропетровськ)

7 місце – «Шахтар» (Марганець)

8 місце – ДЮСШ (Петриківка)

9 місце - «Надія» (Дніпродзержинськ)

Кращими гравцями турніру були визнані Василиненко Олександр і Сідор Денис з команди «Юніор-ДЮСШ» (П’ятихатки) і Курінний Захар («Інтер» (Новомосковськ))

16 червня відбулося закриття турніру.  Команди - призери отримали з рук одного з організаторів змагань, директора Ерастівської дослідної станції  Ісаєнкова Валерія Володимировича, медалі, спортивні гетри і солодощі,  а команда «Юніор-ДЮСШ» (П’ятихатки)  - ще й Кубок переможця турніру-2013.

Висловлюємо слова вдячності колективу Ерастівського кар’єроуправління на чолі з директором Барабашом О.М. за велику допомогу в проведенні турніру. Також в організації заходу нам допомогли Циба М.П., Войцеховський В.О., Ровков С.А.